INVESTIČNÍ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ – ZKONTROLUJTE SI SMLOUVU A MOŽNÁ ZÍSKÁTE PENÍZE, KTERÉ JSTE NEČEKALI

Pokud jste v letech 2005 až 2013 uzavřeli smlouvu na produkt Investiční životní pojištění buď přímo s pojišťovnami, případně se zprostředkovateli nebo dokonce třeba na poště, a platíte měsíčně několik set až tisíc korun, měli byste zbystřit. A zbystřit byste měli, i pokud jste už smlouvu ukončili a dostali jste velmi pravděpodobně méně peněz, než kolik jste zaplatili.

 

VĚTŠINA SMLUV INVESTIČNÍHO ŽIVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ JE TOTIŽ PODLE ČESKÝCH SOUDŮ NEPLATNÁ!

Pokud je smlouva neplatná, pojišťovna od vás neoprávněně vybírá peníze, ale v případě vzniku pojistné události vám nemusí nic zaplatit.  Také jste si možná odečítali část zaplaceného pojistného z daní a to po vás mohou vyžadovat finanční úřad, zdravotní pojištění a správa sociálního zabezpečení.  Problémy s těmito organizacemi může mít i váš zaměstnavatel, pokud vám na pojistné přispíval.

Můžete ale situaci napravit a ke svým penězům se dostat zpět. Asociace sociálního poradenství ve spolupráci se spolkem Podvedení klienti se totiž už mnoho let snaží o nápravu, protože pojišťovny si ze smluv neoprávněně srážejí nesjednané poplatky a protože ve smlouvách je celá řada chyb. Jedná se o smlouvy řady pojišťoven, přesný seznam pravděpodobně neplatných smluv najdete na naší speciální stránce www.podvedeniklienti.cz.

Tam také najdete návod, jak postupovat a zdarma si nechat otestovat, zda je přímo vaše smlouva zatížena právní vadou.

Co se potom stane? Budete se moci obrátit na specializované právní kanceláře, které vám peníze pomohou získat zpět.  Tyto právní kanceláře totiž uspěly u většiny českých soudů, včetně Nejvyššího soudu a Ústavního soudu. Pojišťovny již spory vést nechtějí, ale čekají na to, až se klienti sami přihlásí.

Pokud se tedy aktivně přihlásíte, můžete získat své peníze zpět.

 

Kontakty:

Hynek Kalvoda

777 257 568

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.